Arka Sıradakiler Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sıradakiler Dizisi Fan Club

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet

2 posters
YazarMesaj
Yunus
Yeni Üye
Yeni Üye

Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet Empty
MesajKonu: Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet   Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 2:46 pm

Elimden geldiğince oynamaya çalışıyorum

Dizifilm.com 'un üyelerinden aliyeaynalar , (Özlem Engin ) Arka Sıradakiler dizisinin sevilen oyunculardan , Büşranın erkek arkadaşı Murat ı canlandıran oyuncu Mehmet Işık la keyifli bir sohbet gerçekleştirdi... İşte keyifli sohbetten bazı kısımlar .

ÖE : Arka Sıradakiler dizisinde Murat karakterinizi beğeniyle izliyoruz. Kötüyü oynamak zordur bi oyuncu için. Klasiktir kötü karakterler seyirci tarafından sevilmez.Takıldığım diziFilm platform www.dizifilm.com 'da birçok izleyici canlandırdığınız karaktere sinir olduğunu yazıyor.Buda rolünüzü hakkıyla yaptığınızı gösteriyor.Umarım yeni sezonda Arka Sıradakiler'de görürüz sizi...

MI : İlginizden dolayı teşekkür ederim evet kötü karakterler pek sevilmez.Bende bazı sitelerde rastlıyorum ne olduda değişti beklemezdik tarzında yazılar okuyorum.Sonuçta ben oyuncuyum senaryo gelir ve ben elimden geldiği kadarıyla oynamaya çalışırım...Umarım yeni sezonda bir aksilik çıkmaz ve devam ederim tekrar teşekkürler.

ÖE : Birazda Murata değinelim. Murat hakkındaki düşünceleriniz, kızdığınız ve sevdiğiniz yönleri nelerdir ? ..Mesela ben Murat ın kollayıcı yanını bayağa sevdim. Yani sevdiği kadına sahip çıkma olayı felan...Takdir ettim diğer yanı ise "Sana Evlenmeden Elimi Sürmeyeceğim Büşra Demesi" gerçekten takdire şayan..Muratın dövmesinin sebebi ya psikolojik yada otoriter olarak yetiştirildiği için diye düşünüyorum.Peki sizin düşünceniz..?

MI : Aslında bu karakter biraz karışık çünkü senaryo değişti .Büşra ve Murat ın üzerinde normalde belki 6 bölümde bitebilirdi ama devam etti.Bunda Hamdi hocanın payı büyük biraz daha süslemiş oldu . Evet aslında gerçekten çok seviyor ama psikoljik sorunları var kıskançlıkta cabası...Ama sonuçta bu bir dizi ve her an herşey olabilir , yarın Murat ın nasıl bir insan olucağını kimse kestirmez bu da senaristlere kalmış bir iş oluyor artık… Tabii kollayıcı yanının olması güzel ama abartılı. Şiddet meselesinde ise ben şiddete tamamen karşıyım. Murat zıttım olan bi karakter.

ÖE : Aslında bazı izleyiciler , diziyi ilk girişlerinizde Büşra yı istenmeye gittiğinde yani Murat ın bir repliği "Sinirlenince Ne olacağını Biliyorsunuz Di mi " deyince , olayı anladılar. Ama benim komiğime giden husus ise , önce kızması kızdıktan sonra da melaike olmasıydı... Gerçekden çok ilginç bi karakter..

MI : Evet aslında başka sahnelerde vardı.Dediğim gibi daha erken psikopat olucaktı normalde bir kaç kavga sanhesi falanda vardı ama hoca onları sildi.Hamdi hoca biraz daha süsledi ve uzattı.Bu da dizideki Büşra ve Murat karakterlerini daha ilgi çekici hale getirdi.

ÖE : İyiki de uzatmışlar bayağa güzel sahnelere gebe oldu.Bu arada Hamdi hocanızdan memnun musunuz ? İyi anlaşıyormusunuz ? Karşılıklı mı yani.

MI : Evet Hamdi hocadan memnunum.Çok iyi espiriler yapıyor ve bizi güldürüyor özelliklede ormanda yaptığımız çekimlerde , çok güldük buda benim ve setteki arkadaşların enerjisini yüksek tutan önemli bir faktör oldu.Ama çoğu zaman benim sahneleri 2. yönetmenimiz Ali Bilgin le çekiyoruz.Ve Ali abiyi gerçekten çok seviyorum.

ÖE : Ben hiç bir sanatçıyla böyle güzel ve hoş muhabbet etmemiştim. Çok teşekkürler. Biraz rahatsızmışsınız bugün.Tekrar geçmiş olsun.
Bir soru daha sorayım, dizi çekmek oyunculuk nasıl bi duygu ? Yorgunluğunuz nasıl , dizi bittikden sonra. Hemen eve gelip dinleniyor musunuz ? Yoksa başka şeylerle mi uğraşıyorsunuz ?

MI : Aslında rahatsız demiyelimde bugün çok erkenden oturdum pc başına ve halen burdayım msnden yeni tanıştığım insanlarla konuşuyorum biraz yoğundum kafam o yüzden kazan gibi oldu gerçi hiç sorun değil zaten dediğim gibi muhabbet etmesini severim , şimdilik pek işim olmadığı için online oluyorum genelde.Daha doğrusu ofline oluyorum ama burdayım (Facebookta yani)

Şöyle söyliyeyim diziye daha yeni başladım benim sahneler şimdilik az olduğu için pek yorulmuyorum.Sadece geçen orman sahnesi için evden çıkıp dönmem , 22 saat sürmüştü beni asıl yoran otobüs oluyor ev biraz uzak.Bağcılardan sete gitmem 2 saatten fazla sürüyor geri dönmemde, aynı oluyor asıl yoran şimdilik o yoksa oyunculuğu severek yaptığım için yorulmuyor ve üşenmiyorum.Bende pek fazla dışarıda takılmadığım için , eve gelip facebookta ekleyenlerle yada msnde yeni ekleyenlerle konuşuyorum bu beni mutlu ediyor zaten.

ÖE : Peki dizifilm com'u nasıl buldunuz. Bundan sonra sıklıkla girecekmisiniz aslında çok ünlü facebook gibi Dizifilm de. Orayada girersiniz.

MI : İyi güzel hoş bir site .Ben kurcalıyorum şimdilik .Evet facebook a girerken Dizifilm'ede girerim ...

ÖE : Dizide en çok hangi oyuncuyla anlaşıyorsunuz ?

MI : Aslında herkesle anlaşıyorum ama genelde Büşra yla sahnemiz olduğu için onunla hem kavga ediyoruz hem çok iyi anlaşıyoruz , yani kedi köpek gibiyiz biraz .. Ama bu halimizden ikimizde memnunuz .Okulda ise tiyatrodan arkadaşlarım olan Mine Özge ve Eda yla daha çok anlaşıyorum.

ÖE : Bu keyifli sohbeti gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim..

MI : Bende teşekkür ederim.
arka-elif
Yeni Üye
Yeni Üye
arka-elif

Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet   Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:30 pm

payLAsım için saoL

Mehmet Işık(Murat)'la Sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-