Arka Sıradakiler Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sıradakiler Dizisi Fan Club

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek

3 posters
YazarMesaj
Yunus
Yeni Üye
Yeni Üye

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Empty
MesajKonu: Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek   Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 2:55 pm

Arka Sıradakiler’in yapımcısı Birol Güven, dizinin mutlu sonla biteceğini söyledi.Arka Sıradakiler dizisinin bir süredir yapmak istediği bir proje olduğunu belirten Birol Güven, “Türkiye’deki bir sosyolojik gerçekten hareket edilerek yapılmış bir dizi…Okullardaki sorunları anlatıyor. Bizim dizinin bir stratejisi var ve sonu belli, mutlu bitecek” dedi.Dizide şu anda şiddet ve çeteleşme olduğunu vurgulayan Birol Güven, bu şiddeti bir öğretmenin bitireceğini anlattı:”Şu anda kötü; şiddet, çeteleşme var. Ama bir öğretmen sayesinde her şey değişecek. Diğer dizilerimden belki anlatım biçimi olarak farklı. Ama ‘Çocuklar Duymasın’da orta sınıf, kentli bir Türk ailesini anlattım. Çocuk faşizmini anlattım. Yani, çocuğun dediğinin olduğu bir aileyi… Şimdi başka sosyal sınıftan bir aileyi anlatıyorum. Hiçbir fark yok!”
arka-elif
Yeni Üye
Yeni Üye
arka-elif

MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek   Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:12 pm

payLasım için saoL
ÖZÇA
Yeni Üye
Yeni Üye
ÖZÇA

MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek   Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 11:20 am

ZATEN TÜM FİLMLER MUTLU SONLA BİTİYOR BUNU BİLİYORUZ OKTAYLA GAMZE BERABER OLACAK ÖZGE TAMERLE ALİ EDAYLA ARTIK ACI SON İSTİYORUZ Sad

Arka Sıradakiler Mutlu Sonla Bitecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-